O nas

Aktualności

Poznajmy się!


doktorJoanna Więcek
– lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka gabinetu

Nazywam się Joanna Więcek. Od 2004 roku jestem lekarzem dentystą. Z pasją przywracam zdrowy uśmiech swoim pacjentom. W 2012 roku rozpoczęłam swoją zawodową przygodę z medycyną estetyczną, która była od zawsze w kręgu moich zainteresowań. W 2014 roku ukończyłam podyplomowe dwuletnie szkolenie w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Obecnie jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów estetycznych.

Wierzę, że będę potrafiła zarazić swoją pasją wszystkich, którzy trafią do mojego gabinetu. Jestem przekonana, że spodoba się Państwu miejsce, które stworzyłam z myślą o tym, żeby każdy z nas znalazł tu coś dla siebie i żeby wracał do nas z wielką przyjemnością.

nataszaNatasza Tomińska – specjalista chorób oczu, lekarz medycyny estetycznej
Okulistyką zajmuję się od 2006r, ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. W 2018r ukończyłam podyplomowe szkolenie z zakresu medycyny estetycznej przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych, którego jestem członkiem. Medycyna Estetyczna i okulistyka stały się na równi moją pasją. W Anti Aging Club wykonuję zabiegi zakresu medycyny estetycznej i plastyki powiek.


Załoga1Joanna Jakóbowska
– kosmetolog
Jestem doświadczonym kosmetologiem. W zawodzie pracuję od 10 lat. Wykorzystując moje umiejętności i doświadczenie, z przyjemnością zadbam o jakość i kondycję Państwa skóry. Zapewniam, że zabiegi w naszym gabinecie przyniosą Państwu komfort i niezapomniany relaks.


Załoga3Mariusz Więcek
– specjalista ginekolog-położnik Ginekologia estetyczna jest bardzo prężną gałęzią medycyny estetycznej, błyskawicznie reagującą na rodzące się potrzeby kobiet. Chcemy wyjść naprzeciw kobietom, pomóc przy takich problemach, jak nietrzymanie moczu, rewitalizacja okolic intymnych po porodzie i nie tylko.


Ola Kowalska i Michał Kowalski

Załoga4Załoga2Dołączyli do nas niedawno, zdobywając od razu grono ceniących ich pracę pacjentów. Doskonale wykształceni, dbają o zdrowie, relaks duszy i ciała, proponując rozmaite masaże – od leczniczych, po odchudzające i relaksacyjne. Ola współpracuje również z doktorem Mariuszem Więckiem w zakresie problemu nietrzymania moczu. Wykonuje bardzo skuteczne zabiegi elektrostymulacji mięśni Kegla.

 

Do naszego grona dołączą wkrótce lekarz dermatolog.

Umów Wizytę